warmia24.pl › artykuły
Artykułów w bazie danych: ()

Aktualności

Wspaniały występ chóru Alta Trinita podczas Świątecznych Spotkań Elblążan! (+ zdjęcia)

Elbląg data dodania: 18 grudnia 2017, 9:53 Wspaniały występ chóru Alta Trinita podczas Świątecznych Spotkań Elblążan! (+ zdjęcia)
17 grudnia, podczas drugiego dnia Świątecznych Spotkań Elblążan, przed elbląską publicznością wystapił chór Alta Trinita pod dyrekcją Elizy Kaczmarczyk. Nie ukrywamy, że zachwycił nas ten występ.   W repertuarze chórzy ... przeczytaj więcej »

W Olsztynie działa fundusz filmowy. Jego siedziba mogła zostać zlokalizowana w Elblągu

Elbląg data dodania: 31 lipca 2017, 6:27 W Olsztynie działa fundusz filmowy. Jego siedziba mogła zostać zlokalizowana w Elblągu
Niektórzy elblążanie w dalszym ciągu marzą o przeniesieniu siedziby urzędu marszałkowskiego z Olsztyna do naszego miasta, gdy tymczasem nie potrafimy nawet wykorzystać dużo bardziej realnych możliwości. To właśnie w Elblągu mógł mieć si ... przeczytaj więcej »

Wystąpił 19 marca w Elblągu... Zbigniew Wodecki nie żyje

Elbląg data dodania: 22 maja 2017, 15:33 Wystąpił 19 marca w Elblągu... Zbigniew Wodecki nie żyje
Zbigniew Wodecki, wspaniały artysta, jeden z największych polskich piosenkarzy nie żyje. Miał 67 lat. Na jego oficjalnej stronie internetowej wodecki.pl przed chwilą zamieszczona została nastepująca informacja: W piątek 5 maja Zbigniew ... przeczytaj więcej »

Wystawa "Tu i Tam"

Elbląg data dodania: 9 lutego 2017, 14:01 Wystawa
„Tu i Tam” to tytuł wystawy, którą w marcu będzie można oglądać w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Już w piątek 3 marca 2017 r. odbędzie się wernisaż wystawy, dwóch artystów, któr ... przeczytaj więcej »

Elbląska giełda płyt winylowych

Elbląg data dodania: 6 lutego 2017, 10:45 Elbląska giełda płyt winylowych
Zapraszamy wszystkich fanów analogowego brzmienia na 2 Giełdę Płyt Winylowych w Elblągu w Pubie Sąsiedzi przy ul. 1 Maja 48.    11 luty w godzinach 12:00 - 18:00 ... przeczytaj więcej »

Ryszard Rynkowski skierowany na terapię

Elbląg data dodania: 25 stycznia 2017, 14:00 Ryszard Rynkowski skierowany na terapię
Takie postanowienie wydał sąd, który zajmował się sprawą pochodzącego z Elbląga piosenkarza z listopada ubiegłego roku. Artysta będzie musiał udać się na terapię psychiatryczną, a ponadto sąd skonfiskował mu kolekcję zabytkowej broni. To efekt ... przeczytaj więcej »

Elbląg za dawnych lat, czyli pogawędki przy procentkach

Elbląg data dodania: 17 stycznia 2017, 8:00 Elbląg za dawnych lat, czyli pogawędki przy procentkach
Wśród Elblążan narodził się pomysł wspólnego spotkania poza siecią - w najbliższy piątek (20 stycznia) zapraszamy do Pubu Sąsiedzi. „Mieszkałem na tej ulicy i pamiętam Heńka z drugiej klatki i Panią Krysię ze sklepiku na rogu.. ... przeczytaj więcej »

Ryszard Litwiniuk. System Otwarty

Elbląg data dodania: 16 stycznia 2017, 12:35 Ryszard  Litwiniuk.  System Otwarty
Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wystawę Ryszarda Litwiniuka "System otwarty", której wernisaż odbędzie się 19 stycznia o godz. 18. Na wernisaż wstęp wolny Związki sztuki Ryszarda Litwiniuka z natura są oczywiste. W rozwijanym ostatnio ... przeczytaj więcej »

Summer Amber Festival 2017

Elbląg data dodania: 11 stycznia 2017, 15:30 Summer Amber Festival 2017
Największa impreza lata 2017 Summer Amber Festival. W lipcu widzimy się na wyjątkowych koncertach Disco Polo oraz Disco Dance! Największe gwiazdy polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej wystąpią specjalnie dla Was na najgorętszej imprezie sezonu! ... przeczytaj więcej »

José González with The String Theory w Gdańsku!  

Elbląg data dodania: 3 stycznia 2017, 10:03 José González with The String Theory w Gdańsku!   
Znany kompozytor i wokalista, wirtuoz gitary, José González with The String Theory już w lutym da koncert w Polsce. Odbędzie się on 1 lutego 2017 roku w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Bilety już teraz dostępne są w sprzedaży!  ... przeczytaj więcej »
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.