warmia24.pl › ogłoszenia
Ogloszeń w bazie danych: (146)

Wszystkie

Elbląg - dom sprzedaż, ul. Wileńska

Proponujemy do sprzedaży dom z 2006 r. jednorodzinny, z garażem, wolno stojący, z poddaszem użytkowym, o pow. użytkowej 126,10 m2, posadowiony na działce o pow. 790 m2, znajdujący się przy ul. Wileńskiej w Elblągu. Wnętrze domu został ... przeczytaj więcej »

sprzedam mieszkanie w centrum nowego stawu

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum Nowego Stawu , 50.40 m2 ,pierwsze piętro, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, duża piwnica.Mieszkanie słoneczne ,okna na południowy wschód i na zachód.Niski czynsz. Sprzedam także garaż mu ... przeczytaj więcej »

Domek letniskowy Kubulenka

Zapraszamy do wypoczynku w komfortowym domku Letniskowym „KUBULENKA” położonym w cichej i malowniczej wsi Murawki, w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego.

Domek położony jest w odległości ok. 500 m od czystego, ... przeczytaj więcej »

Majewo - działka sprzedaż

Do sprzedaży działka o pow. 2600 m2 pod zabudowę zagrodową w MAJEWIE gm. Milejewo , na wysoczyźnie Elbląskiej ,18 km od Elbląga. Działka uzbrojona jest w energię i wodę, na działce znajdują się budynki do rozbiórki- dom mieszkalny z oborą i stodołą. W miejscowym planie zagos ... przeczytaj więcej »

Łęcze - działka pod bud. 1-rodz. sprzedaż

Pięknie położona działka na skraju miejscowości Łęcze z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, z piękną panoramą na Zalew Wiślany. Działka położona w kompleksie 6 działek na Wysoczyźnie Elbląskiej w odległości ok 10 km od miasta Elbląga. Przez działkę przebiega linia energi ... przeczytaj więcej »

Piastowo - działka pod bud. 1-rodz. sprzedaż

Oferta sprzedaży pięknie położonej o powierzchni 4.81 ha ziemi z budynkiem mieszkalnym, w technologii budowy mur pruski o powierzchni użytkowej około 180 m2. Nieruchomości gruntowa położona jest w Piastowie (gm. Milejewo), w niedalekiej odległości od gospodarstwa agroturysty ... przeczytaj więcej »

Łęcze - działka sprzedaż

NOWA OFERTA CENOWA !!! Łęcze, gmina Tolkmicko 10 km od Elbląga. Działka siedliskowa o powierzchni 11800m2.Znajduje się na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, tylko 4 km dzieli działkę z Nadbrzeżem nad Zalewem Wiślanym. Do działki prowadzi gminna droga, prąd ... przeczytaj więcej »

Jegłownik - działka siedliskowa sprzedaż, ul. Malborska

Działki budowlano - rolne w miejscowości Jegłownik położone bezpośrednio przy drodze krajowej Elbląg Malbork. Dwie nieruchomości gruntowe o powierzchni: ok. 2ha i 3,5ha ze stawem hodowlanym o pow. ok 1000m2. oraz udziałem w drodze. Możliwość zakupu w całości. Nieruchomość po ... przeczytaj więcej »

Zastawno - działka sprzedaż

Oferujemy państwu do sprzedaży piękną posiadłość zajmującą powierzchnię ponad 20 ha, w tym ok 2 ha zajmuje przepięknie położone naturalne,zarybione jezioro otoczone licznymi pagórkami i roślinnością oraz z jednej strony ścianą lasu. Dodatkowym atrybutem jest wyspa na jeziorze i d ... przeczytaj więcej »

Bogaczewo - działka sprzedaż

UWAGA!!! - SUPER CENA!!! BOGACZEWO, gm.Morąg - działka rekreacyjna o pow. 743m2, niezabudowana, ogrodzona, obsadzona roślinnością ozdobną, ok. 200m od jeziora Narie. W cenie przyczepa campingowa!!! 65.000,-zł UMOWA BEZPOŚREDNIA! Bardzo atrakcyjna malowniczo położona d ... przeczytaj więcej »

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.