warmia24.pl › ogłoszenia
Ogloszeń w bazie danych: ()

Dam pracę

Kasjer/ Lidzbark Welski

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, jednego z marketów znanej sieci handlowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer – LIDZBARK WELSKI

Wymagania :

Posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
Kultura osobista umożliwiająca obsługę Klienta
Schludny wygląd,
Sumienność, uczciwość,
Zaangażowanie w obowiązki

Obowiązki:

Obsługa kas fiskalnych
Rozliczanie się z utargu zgodnie ze standardami
Dbanie o czystość taśmy kasowej, sprzątanie nieodebranych paragonów
Wykładanie towaru z bieżącej dostawy
Sprzątanie sklepu zgodnie ze standardami

Oferujemy:

Umowa cywilno-prawna podpisywana z Agencją Pracy Interkadra
Bezpłatne szkolenie kasjerskie
Możliwość dłuższej współpracy
Stawka godzinowa + premia za produktywność
Możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w konkursie
Terminowe wynagrodzenie

Aplikacje prosimy przesyłać na nasz e-mail: praca.torun@interkadra.pl lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu 666-826-234

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Dane kontaktowe:

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.