warmia24.pl › Noclegi › Mrągowo › Domki
Wszystkich ofert w bazie ( 465 )

Domek letniskowy + apartamenty nad jeziorem - Probark k. Mrągowa

Cena od 50 zł doba / osoba
Z kategorii MRĄGOWO DOMKI

Adres Probark 5, Mrągowo

Kontakt 89 742 45 43

Lokalizacja GPS: 53°49'48''N, 21°23'3''E

Adres E-mail bakula_mazury@wp.pl

Lokalizacja na mapie

Opis wpisu

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2024, 9:34

Zapraszamy państwa do wypoczynku namazurach. W naszym gospodarstwie agroturystycznym mamy do Państwa dyspozycji 3 apartamenty komfortowo wyposażone (każdy z aneksem kuchennym i łazienką) orazpokoje do wynajęcia 2, 3, 4, 5 - osobowe.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Gospodarstwo posiada własną plażę nad wyjątkowo czystym Jeziorem Probarskim. Dysponujemy pomostem i można wędkować z łodzi.

Tereny wokół gospodarstwa doskonale nadają się do spacerów i wycieczek rowerowych. Dla naszych gości mamy gratis sprzęt pływający (kajaki, łódki). Ponadto gospodarze zapewniają również swoim gościom drewno do ogniska oraz ziemniaki z naszego gospodarstwa agroturystycznego.

Znajdą Państwo u nas spokój i wspaniałe warunki do wypoczynku po ciężkiej pracy. Wieś, w której znajduje się gospodarstwo, jest bardzo malownicza i spokojna. Do Mrągowa jest tylko 7 km, a do Mikołajek 17 km.

Niedaleko gospodarstwa jest ferma jeleniowatych oraz Park Dzikich Zwierząt w Popielnie. Dużą atrakcją turystyczną są spływy kajakowe organizowane wKrutyni oddalonej od Probarku o 15 km.

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.