warmia24.pl › Noclegi › Mrągowo › Agroturystyka
Wszystkich ofert w bazie ( 465 )

Pokoje w całorocznym domu gościnnym - Młynowo 39A k. Mrągowa

Cena od 40 zł doba / osoba

Adres Młynowo 39A, 11-700 Mrągowo

Lokalizacja GPS: 53°52'55''N, 21°18'36''E

Adres E-mail szupieniuk-aneta@wp.pl

Lokalizacja na mapie

Opis wpisu

Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2024, 20:48

Zapraszamy do wynajęcia pokoi w całorocznym domu gościnnym, położonym w Młynowie ok.1km od Mrągowa - polskiej stolicy Country. Dom położony nad zarybionym stawem (lin, karaś, płotka), na dużej, ogrodzonej i oświetlonej, ok. 30-arowej działce. Obiekt jest przeznaczony do wypoczynku maksymalnie dla 10 osób.

OPIS OBIEKTU:

  • Na parterze2 pokoje typu studio (2 pokoje 2-osobowe + łazienka z natryskiem i wc), pokój 2-osobowy z łazienką (natrysk + wc), kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, komplet naczyń itp.); w każdym pokoju tv.
  • Do dyspozycji gości duża ogrodzona działka, zarybiony stawplac zabaw dla dzieci (bezpiecznie odgrodzony od stawu płotem), grill, wiata ogrodowa.
  • Dom posiada centralne ogrzewanie.

WAŻNE INFORMACJE:

  • Do jeziora Czos i plaży miejskiej jest ok.500m; nad jeziorem wypożyczalnia sprzętu wodnego, kąpielisko strzeżone, amfiteatr znany z transmisji telewizyjnych (odbywa się tu m.in. Piknik Country) i wiele innych atrakcji (w pobliżu m.in. Miasteczko Cuntry Mrongoville).
  • Sklep spożywczy - ok.500m, bar ok.300m
  • W pobliżu bezpieczne trasy spacerowe i rowerowe. 

ATRAKCJE:

  • W pobliżu w Mrągowie ok. 1 km  są liczne lokale gastronomiczne i rozrywkowe
  • Mrągowo jest miastem Festiwali i koncertów. Koncertowy sezon rozpoczyna się już na początku lipca, kiedy to z całej Polski przyjeżdżają kabarety i doskonali prześmiewcy na Mazurską Noc Kabaretową. Potem, w ostatni weekend lipca, odbywa się Międzynarodowy Festiwal Muzyki Country - Piknik Country, a zaraz po nim, na początku sierpnia - Festiwal Kultury Kresowej. W mrągowskim amfiteatrze odbywają się również pozafestiwalowe koncerty - występowali tu już: Budka Suflera, Lady Pank, Wilki, Ich Troje.
  • Miasteczko Westernowe Mrongoville - Codziennie fascynujący program artystyczny, pokazy kaskaderskie, zabawa z kowbojami, zwiedzanie wioski indiańskiej oraz Rancho Farmera z parkiem zwierząt. Miasteczko westernowe Mrongoville to wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji dla całej rodziny.
  • W odległości 5 km jest nowy wyciąg narciarski na Górze Czterech Wiatrów.Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.