warmia24.pl › Noclegi › Mikołajki › Pensjonaty
Wszystkich ofert w bazie ( 465 )

Osada Dzika Kaczka

Cena od 100 zł doba / osoba

Adres 11-730 Faszcze, Faszcze 28

Lokalizacja GPS: 53°49'48''N, 21°34'55''E

Strona www http://www.dzikakaczka.com

Lokalizacja na mapie

Opis wpisu

Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2024, 20:49

Osada Dzika Kaczka jest położona na 20 hektarach łąk, zagajników i stawów w otulinie parku krajobrazowego tuż nad jeziorem Głebokie, które ma pierwszą klasę czystości wody i znajduje się w strefie ciszy.
Wszystko co powstało w Dzikiej Kaczce ma służyć dobrej atmosferze i miłym wrażeniom naszych gości - wygodne wnętrza, domowa kuchnia regionalna, świeże zioła z zielnika, ryby, warzywa i owoce prosto z sadu, pieczone na miejscu chleby i ciasta.
Chcielibyśmy, żeby Dzika Kaczka była miejscem, gdzie czas zwalnia i pojawia się przestrzeń na odpoczynek, spędzanie czasu z najbliższymi, wspólne miłe chwile

Na miejscu znajduje się pare przestronnych pokoji i dwa obszerne dwupoziomowe studia z aneksami kuchennymi. Każdy pokój ma swoją elegancką łazienkę z wygodną kabiną prysznicową, telewizor, komplet pościeli i ręczników, suszarkę do włosów. W dwupoziomowych studiach na parterze znajdują się kominki. 
W cenę noclegu wliczone jest wykwintne śniadanie - wyłącznie własne, wytwarzane na miejscu ekologiczne produkty: sery (również kozie), mięsa pieczone i wędzone, warzywa i owoce z sadu, wypiekane na miejscu pieczywo i ciasta.
Jest również możliwość zamówienia obiadów i kolacji przygotowywanych w oparciu o przepisy kuchni regionalnej: ryb, dziczyzny, koziny (kozina w rozmarynie to nasza spacjalność), pierogów.

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.