warmia24.pl › Noclegi › Kruklanki › Domki
Wszystkich ofert w bazie ( 465 )

Domki letniskowe i apartamenty

Cena od 20 zł doba / osoba
Z kategorii KRUKLANKI DOMKI

Adres 11-612 Kruklanki, ul. Wczasowa 21

Kontakt 0-87 421 75 32

Lokalizacja GPS: 54°5'5''N, 22°0'51''E

Lokalizacja na mapie

Opis wpisu

Ostatnia aktualizacja: 12 sierpnia 2022, 6:31

Zapraszamy Państwa do wypoczynku na Mazurach do malowniczo położonej miejscowościKruklankiKruklanki to mała miejscowość położona nad jeziorem Gołdopiwo (znajdującego się wstrefie ciszy) na skraju Puszczy Boreckiej, jednego z niewielu siedlisk żubrów. Tuż przy posesji przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe. To idealne miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody. W okolicy znajdują się oznakowaneszlaki rowerowe
Nasza posesja usytuowana jest w zacisznej okolicy, na końcu miejscowości, nad rzeka Sapiną, tuż przy lesie. Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 drewniane domki letniskowe 4-osobowe, 2 domki murowane do wynajęcia w całości lub na apartamenty 2-4-osobowe oraz pokoje w domu całorocznym.

OKOLICA:

 • Nasze okolice to raj dla wędkarzy i miłośników przyrody. Poznać można u nas zwyczaje zwierząt, odbywać wycieczki rowerowe po okolicy, łowić ryby czy korzystać z bogactwa grzybowych lasów. 
 • Właściciel zaprasza i służy swą wiedzą jako przewodnik w zwiedzaniu malowniczych okolic oraz. Puszczy Boreckiej którą zamieszkują min. żubry
 • Miejscowość Kruklanki, posiada liczne zaplecze barów, sklepów, restauracji, smażalni ryb, zaś 15km dalej położone jest Giżycko-centralne miasto Mazur.
 • Najbliże miasto - Giżycko (ok.12km) - latem liczne koncerty i imprezy - m.in. Szanty w Giżycku - ogólnopolski konkurs piosenki żeglarskiej, Twierdza Boyenkoncerty organowe,most obrotowylas miejski ze ścieżką edukacyjną, ruiny zamku, port żeglugi i wiele innych.
 • W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc wartych odwiedzenia - m.in. romantyczny 'zwalony most' nad rzeką z pięknym widokiem na jezioro Patelnia, śluza w Przerwanakach Miłośnicy historii mogą wybrać się rowerem do pobliskiej byłej kwatery Himlera czy pałacu w Sztynorcie.
 • Do jeziora Gołdapiwo z kąpieliskiem, pomostem, wypożyczalniami sprzętu wodnego jest ok.300m
 • Wielkość posiadłości ok.1ha
 • Najbliższy sklep spożywczy ok.800m

Zapraszamy od maja do końca września;

CENY:

 • domek letniskowy, apartamenty - ceny do uzgodnienia.
 • nocleg w kwaterze 30zł/doba - osoba dorosła20zł/doba - dziecko do lat 12 (w cenie opłata klimatyczna) 
 • pościel w cenie oferty. 
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.