warmia24.pl › Noclegi › Elbląg › Hotele
Wszystkich ofert w bazie ( 465 )

Zajazd & Spa Remi

Cena od 130 zł doba / osoba
Z kategorii ELBLĄG HOTELE

Adres Bogaczewo 17c, 82-310 Elbląg 2

Kontakt 55 231-20-97

Lokalizacja GPS: 53°54'53''N, 19°59'9''E

Adres E-mail kontakt@remi-spa.pl

Strona www http://www.remi-spa.pl/

Lokalizacja na mapie

Opis wpisu

Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2024, 21:05

CENTRUM SPA

Spa & Wellness Remi to przede wszystkim relaks i odnowa biologiczna. Oferujemy szereg zabiegów kosmetologicznych, pielęgnacyjnych, relaksacyjnych i odnawiających. W części Kompleksu Pielęgnacyjnego znajduje się grota solna i solarium. Dla osób ceniących relaks w basenie, proponujemy Aqua Kompleks z jacuzzi, sauną i łaźnią parową oraz basenem z biczem wodnym i brodzikiem dla dzieci.

HOTEL

Oferujemy Państwu 28 komfortowo wyposażonych pokoi, w tym ekskluzywny apartament jacuzzi, pokoje 2-osobowe (również jako 1-osobowe) i 3-osobowe. Goście hotelowi w ramach pobytu mają zapewnione śniadanie oraz przy pokoju De Luxe możliwość korzystania z kompleksu SPA: basen, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, sala do ćwiczeń.

RESTAURACJA

W naszej restauracji serwujemy wyśmienite potrawy, głównie z kuchni polskiej. Znakomita kuchnia oparta jest na tradycyjnych i sprawdzonych recepturach. Organizujemy również wszelkiego rodzaju wydarzenia. Posiadamy trzy klimatyzowane sale: na 160 osób, na 55 osób, na 30 osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę, proponujemy menu indywidualne do charakteru imprezy oraz opcjonalnie korzystanie ze Spa.

Baza noclegowa obiektu

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.