warmia24.pl miejscowościElblągAktualności

Twoje zdjęcie może znaleźć się na multimedialnej mapie Elbląga

http://warmia24.pl/miejscowosci// data dodania: 20 sierpnia 2014, 9:36

Nie masz pomysłu na ostatnie dni wakacji? Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza młodzież na bezpłatne warsztaty dziennikarsko-fotograficzne.

Tylko do 21 sierpnia młodzież w wieku od 11 do 18 lat może zgłaszać się do udziału w warsztatach. Chętni będą mogli spędzić trzy dni na tworzeniu fotografii, filmów, fotokastów i wywiadów, których tematem będzie Elbląg. Efekty tej pracy zostaną zamieszczone na multimedialnej mapie Elbląga.

- Codziennie będzie trochę teorii, nauczymy się jak w stu procentach wykorzystywać potencjał naszych domowych sprzętów – mówi Marta Kozikowska z Centrum Artystycznego Sztukarnia w Warszawie, prowadząca warsztaty. – Opowiem, jak nagrać dobry film, ciekawe audio - o co pytać, jak zachęcić do rozmowy, jak szukać ciekawych dźwięków.

Zajęcia będą odbywały się od 25 do 27 sierpnia 2014 r. Aby zgłosić się na warsztaty wystarczy wypełnić formularz, który można pobrać na stronie http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/szkolenia-warsztaty/spacer-w-przesz-o-c-zg-o-si-na-warsztaty/ i przesłać na adres e-mailowy: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl, pocztą na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid", Plac Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg lub przynieść osobiście do sekretariatu Światowida.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Spacer w przeszłość" dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014".

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.