warmia24.pl miejscowościElblągAktualności

Golden Life w Pubie Sąsiedzi

http://warmia24.pl/miejscowosci// data dodania: 25 sierpnia 2014, 17:58

Jesień w Pubie Sąsiedzi przyniesie wiele ciekawych niespodzianek. Już 13 września wystąpi kultowy zespół Polskiej sceny muzycznej. Znany, lubiany i ciągle na TOPIE. Golden Life bo właśnie o nich mowa.

Zespół legenda, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Działają od 20 lat i są niewątpliwie jednym z ważniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej. Ich dorobek muzyczny to przede wszystkim pięć wydanych płyt, wiele nagród (między innymi międzynarodowych), liczne koncerty gromadzące pokolenia słuchaczy.

Zespół zdobył główną nagrodę na firmowanym przez MTV Pop Song Bregens Festival w Austrii. Golden Life pokonał wówczas około trzydziestu konkurentów z całego świata!!!.

Muzycy poprzedzili występy Joe Cockera w Warszawie oraz The Stranglers podczas Inwazji Mocy RMF-u.

Golden Life brał udział w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji I w wielu programach telewizyjnych (m.in. Przeboje Jedynki, Gwiazdy Jedynki, Przeboje Zjednoczonej Europy (TVP 1). Występował na scenach tras koncertowych: „Lato z radiem”, „Inwazja mocy”

Skład zespołu: Adam WOLA Wolski – vocal, Karol Skrzyński – perkusja, Jacek BODEK Bogdziewicz – bass, vocal, Jarek PASTYL Turbiarz - gitary, vocal, Paweł SMAGA Smakulski - gitary, klawisze.

„Golden Life” koncertuje nie tylko na polskich scenach, ale również w USA (Nowy York oraz Festiwal Polski w Chicago), Niemczech, Francji, Austrii. Największe hity to: „24.11.94” (utwór powstał po tragicznym wydarzeniu, jakim był pożar hali Stoczni Gdańskiej 24 XI 1994r.). „Wszystko to, co mam” (1 miejsce listy przebojów programu III przez wiele tygodni), ”Helikopter”, „Dobra, dobra, dobra”, „Czeski film”, „Oprócz”.

Piosenki Golden Life pojawiły się na ścieżce dźwiękowej filmów „Szczęśliwego Nowego Jorku” (reż. Janusza Zaorskiego), „Młode wilki” (reż. Jarosław Żamojda), czy najpopularniejszych seriali „Magda M.”, ” Złotopolscy”.

Zespół Golden Life nie próżnuje. W planach grupy znajduje się szereg koncertów w całej Polsce oraz nowy album studyjny. Nowa piosenka zespołu „TIP” propaguje szczytną ideę transplantacji. W ramach akcji pod tytułem „Złote życie”, do singla grupy dołączono bransoletkę z napisem „Wyrażam zgodę na transplantację”. Zespół chce w ten sposób zaangażować jak najwięcej osób do publicznej dyskusji na ten ważny temat.

A już 13 września wystąpią w Elblągu, w Pubie Sąsiedzi. Wszystkich serdecznie zapraszamy

Bilety do nabycia od 1 Września w cenie:

Dla pierwszych 20 osób bilet w cenie 20zł

Przedsprzedaż 25zl

W dniu koncertu 30zł.

Start koncertu 20.30.
 

 

Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.